logo

Get Adobe Flash player

Drukarnia ALSE Group to jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych, połączenie wieloletniej wiedzy i doświadczenia pozwala nam na drukowanie najbardziej skomplikowanych prac przy zachowaniu bardzo krótkich terminów realizacji.
Naszymi klientami są największe firmy w Polsce. Ceny, które proponujemy naszym klientów są nieporównywalne z innymi drukarniami. Podczas wykonywania powierzonych nam zleceń przywiązujemy dużą wagę do solidności i terminowości wykonywanych prac. Najważniejszym elementem dla naszej firmy jest klient, którego zadowolenie jest dla nas bardzo istotne.
Nasza drukarnia oferuje pełno kolorowy druk offsetowy na maszynach drukarskich Shinohara i Heidelberg ( 2x5 + lakier UV, 1x8 kolor), posiadamy linię do produkcji broszur, linie do opraw szytych i miękkich Horizon.
Druk wielkoformatowy obsługuje maszyna Mimaki.
Drukujemy czasopisma, katalogi, foldery, książki w oprawie miękkiej i twardej, plakaty, kalendarze, teczki firmowe, kartki pocztowe, wizytówki, ulotki reklamowe, naklejki, metki, kalendarze, biuwary.Na kartonie o zróżnicowanej gramaturze drukujemy: opakowania, segregatory, zawieszki, blistry.
Druk niskonakładowy obsługiwany jest przez maszynę HP.
Zaś dzięki ploterowi OCE, jesteśmy w stanie wykonać nadruk na dowolnym materiale nawet do grubości 48mm m.in. szkle, terakocie, glazurze, pcv, plexi, drewnie,metalu, na frontach meblowych, drzwiach i płytach CD.

 

Zapraszamy do wspołpracy z naszą drukarnią, w celu przekalkulowania pracy do druku prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefocznie +48 532.715.300.